Kurallar

Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz.Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

Gevezeyeri.com Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır.Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.

Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır.Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır.Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

Gevezeyeri.com Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır.Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

Gevezeyeri.com Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır.Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

Gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz.Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz.Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız.Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.Sohbet odalarında özel olmaz.Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.

Gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

Dikkat Sohbet'e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. "Ceza" uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.