Sohbet Ve Chat

Sohbet Siteleri Chat Siteleri

chat sohbet etmek, zaman geçirmek için şaşırtıcı derecede eğlenceli bir yol olabilir.Son nesilde insan bağlantısının önemi hakkında çok şey öğrendik. İlginç biriyle tanışmanız için ankara sohbet odaları olan en iyi sitelerden bazılarına sahip olduğumuz için şanslıyız.ister özel biriyle tanışmak ister sadece arkadaş edinmeye çalışıyor olun, rastgele kaç tane büyüleyici insanla tanışabileceğinize şaşıracaksınız.İnternet bize coğrafi sınırları aşabileceğimiz ve dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla iletişim kurabileceğimiz bir platform sağladı.Bu, istediğiniz bir arkadaşınızı bulabileceğiniz ve sohbet başlatabileceğiniz bir arayüzdür.

Çoğumuz her gün yeni deneyimler yaşamak isteriz.Kendimiz ve diğer insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz! Bu bizi daha canlı hissettiren şey! Burada arkadaşlar gibi yabancılarla konuşabileceğimiz ve anlarımızı paylaşabileceğimiz harika bir etkileşim yerimiz var! Bazen bizi tanımayan ama yine de bizimle ilgilenen insanlarla daha rahat hissedebiliriz! Böyle insanlarla daha rahat açılıp sohbetimizden daha çok keyif alabiliriz.Sırlarımızı yabancılarla paylaşırsak, kendi toplumumuzdaki mahremiyetimizi kaybetme konusunda da endişelenmemize gerek kalmaz ve yine de farklı zihinlerden farklı noktalarda yardım alabiliriz.Öyleyse bu deneyimi yaşa, zevkine göre bir yabancı bul ve sohbete başla!

Kurallar

Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.

küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.

Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz.Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

gevezeyeri.com Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır.Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.

Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.

Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır.Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır.Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

gevezeyeri.com Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.

Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.

Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır.Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

gevezeyeri.com Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır.Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.

Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz.Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz.Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız.Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Sohbet odalarında özel olmaz.Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.

gevezeyeri.com Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

Dikkat Sohbet'e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. "Ceza" uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.