Hakkımızda

Bize benzemeyen insanlarla tanışmayı seviyoruz.Yeni şeyler, yeni insanlar ve onların kültürleri hakkında bilgi edinmek keyifli bir deneyim.Yeni yabancılarla tanışabileceğiniz ve aynı fikirde sohbet edenlerle tanışabileceğiniz bir yer.

Vizyonumuz

Dünyanın her yerinden, farklı ülkelerden ve hatta yerel halktan veya komşu bir ülkeden yabancılarla ve kullanıcılarla konuşun.Yabancılarla tanışmak için en iyi sohbet sitelerinden biri olan Gevezeyeri.Com'da yeni arkadaşlar edinebileceğiniz tüm bu eğlenceyi hayal edin.

Hem Türkiye hem Avrupa ülkelerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımızın kaynaşıp ve tanışmalarına olanak sağlayan bir teknolojiye ve Türkiye Cumhuriyeti Yasa ve Kanunlarına bağlı yönetim anlayışımız ile değerlerimize, kişilerin örf ve adet gelenek göreneklerine saygılı bir şekilde hizmet vermeyi vizyon edinmekteyiz.

Değerlerimiz

Bu çevrimiçi sohbet hizmeti tüm ziyaretçiler için ücretsizdir.Şimdi sohbet etmeye başlayın ve yeni arkadaşlarınız ve sohbet arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayın.

konuşacak birinin olmasını canı gönülden isteriz.Keşke düşüncelerimizi, mutluluklarımızı ve üzüntülerimizi paylaşabileceğimiz biri olsaydı.Yalnız olmak bizim için yeni değil ama her zaman yalnız hayatımızı ve artan can sıkıntısını aşmak için bir şeyler yapmayı deneyebiliriz.Sohbet odalarımız, diledikleri her an konuşacak birine sahip olmak isteyen yalnız insanlar içindir.

Her saniye sohbet arayan yüzlerce insanımız var ve sohbet odalarımıza katılırsanız pişman olmayacaksınız.İstediğiniz zaman istediğiniz kadar kişiyle bağlantı kurabilirsiniz.